IMG 7773

Na poziv gosp.Mrčele iz udruge "Kampanel" iz Koprna da dodatno fotografiramo jamu krenuli smo posjetiti jamu Golubinku kod Viture koja se nalazi neposredno uz prometnicu i želježničku prugu Unešić-Split u selu Koprnu.Jama je istaživana i  još devedesetih godina a nedavno i topografski snimljena i jedna je od dubljih speleoloških objekata u ovom dijelu dalmatinske zagore(-176m),te dolazimo do  razine vode ..I ovom prilikom dvoje članova SO PD Promina pridružila su se splitskom speleologu Tonći Rađi koji je krenuo dodatno istaražiti  i faunu jame putem svojih bubolovki.Nakon skoro pet sati boravaka u podzemlju Dalamatinske zagore u nadzemlju pridružujemo se tadicionalnoj zabavi u selu na uskrsni ponedjeljak.

IMG 7735

IMG 7755

IMG 7765

Ostaci vepra na prvoj polici !!

IMG 7752

IMG 7751